O nas

Termowizja

KRYSTIAN JĘDRAK
Certyfikowany termografista ITC Level 1 oraz 2

Z wykształcenia inżynier kierunku energetyki na Politechnice Krakowskiej. Ma 10-letnie doświadczenie w termowizji, m. in. w badaniach instalacji elektroenergetycznych dużych zakładów przemysłowych. Posiada rozległą wiedzę w zakresie prowadzenia pomiarów termowizyjnych w budownictwie oraz interpretacji wyników badań termograficznych.

W trakcie swojej wieloletniej pracy uzyskał szereg certyfikatów w dziedzinie badań termowizyjnych, m.in. prestiżowy międzynarodowy certyfikat ITC Level 2, który pozwala na spełnianie wymagań szkoleniowych zawartych w normie ISO 18436-7 oraz prowadzenie badań i analiz termograficznych m.in. na podstawie DIN 54191 oraz DIN EN 60947 i IEC 60947.

Ponadto posiada uprawnienia dozoru i eksploatacji z G1, G2, G3 w zakresie kontrolno-pomiarowym, które pozwalają na wykonywanie pomiarów oraz dokonywanie przeglądów stanu technicznego urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, a także sporządzanie protokołów z przeprowadzonych pomiarów i badań.

Posiada rozległą wiedzą techniczną i prowadzi szkolenia z zakresu zastosowania termowizji w budownictwie i elektroenergetyce.

kontakt@easyrentier.com


Piotr Liszka
Kierownik projektu

Z wykształcenia magister inżynier kierunku górnictwa i geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od kilku lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi klientami, koordynację pracy zespołu oraz nadzór nad działaniami sprzedażowymi i marketingowymi. Zarządza zespołem informatycznym. Sporządza wyceny zleceń termowizyjnych dla przedsiębiorstw.

tel. 572 722 272
biuro@easyrentier.com

Termowizja

Paulina Lasota
Specjalista ds. obsługi klienta

Z wykształcenia magister inżynier kierunku zarządzania i inżynierii produkcji Politechniki Krakowskiej. W swojej kilkuletniej pracy w takich firmach jak MAN Trucks Sp. z o.o. czy Sambud zajmowała się usprawnianiem procesów produkcyjnych i opieką techniczną nad kluczowymi klientami. W Easyrentier jest odpowiedzialna za kontakt z klientami, wsparcie administracyjne projektu oraz pomaga w sprzedaży usług termowizyjnych.

obsluga@easyrentier.com


Leszek Górski
Koordynator operacyjny

Z wykształcenia magister inżynier kierunku mechaniki i budowy maszyn Politechniki Krakowskiej. Kilka lat prowadził własną działalność gospodarczą, a oprócz tego pracował jako projektant oraz audytor. Zajmował się kontrolą prac personelu produkcyjnego jako ekspert ds. technicznych. W Easyrentier jest odpowiedzialny za kontakt z podwykonawcami, koordynację pracy wykonawców usług termowizyjnych, optymalizację realizacji zleceń, pozyskiwanie nowych partnerów, wsparcie administracyjnym projektu oraz pomaga w sprzedaży usług termowizyjnych.

koordynacja@easyrentier.com


Bartosz Liszka
Asystent ds. termowizji

Student kierunku zarządzania i inżynierii produkcji Politechniki Krakowskiej. W Easyrentier jest odpowiedzialny za wykonywanie pomiarów termowizyjnych we współpracy ze specjalistami, zajmuje się sporządzaniem raportów powykonawczych oraz analizą zdjęć termowizyjnych. Wspiera resztę zespołu w administrowaniu projektem.

termowizja@easyrentier.com


 
Szybki kontakt!
+
Wyślij!